Network Menu

SWEA Mallorcas styrelse 2017

 

Ordförande och SWEA professional ansvarig:
Britt Marie Ericsson Batle brittmarie(Replace this parenthesis with the @ sign)hotelmorito.es

Vice ordförande och sekreterare:
Britt  Thorell Riera thorellriera.britt(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Kassör:
Susanne  Wiedenkeller  susanne.wiedenkeller(Replace this parenthesis with the @ sign)telia.com

Vicekassör:
Siv Ewert  siv.ewert(Replace this parenthesis with the @ sign)swipnet.se

Medlemsansvarig:
Anita Ljung anitaljung42(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Programansvariga:
Els Britt Mir  eldbritt.mir(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Barbro Tengelin  barbro.tengelin(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Birgitta Danielsson birgitta.danielsson(Replace this parenthesis with the @ sign)yahoo.se

B&B ansvarig:
Daga Peterson dagap(Replace this parenthesis with the @ sign)telia.com

SWEA Art:
Caj Holm  caj.holm(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com  

—————————————————–

Adressuppgifter till SWEA Mallorca

SWEA Mallorca
c/o Svenska Kyrkan
Av Joan Miro 113B
07015 Palma de Mallorca

hemsida:      www.mallorca.swea.org

facebook:    www.facebook.com/SWEA-Mallorca